Батьківський комітет

Перспективний план на ІІ семестр 2016-2017 навчального року і літо 2017

1. Продовження фінансування всіх основних програм розвитку школи, забезпечення матеріальних, технічних та санітарних потреб і норм.
  2. Монтаж, встановлення та приєднання до системи відео спостереження нових відеокамер, що були придбані в І семестрі поточного навчального року.
  3. Ремонт корпусних меблів, перетяжка м’яких меблів, оновлення столів в їдальні та інших меблів за потребою.
  4. Придбання і встановлення в шкільній їдальні марміту других страв з професійної лінійки задля подачі блюд в теплому вигляді незалежно від часу приготування.
  5. Оновлення  і ремонт комп’ютерів, ламп та  проекторів для мультимедійних комплексів  за потребою.
  6. Оновлення  засобів  для прибирання.
  7. Заміна годинників, що не підлягають  ремонту.
  8. Виділення коштів для проведення щорічних свят школи.
  9. Косметичний ремонт класів, кабінетів та коридорів.
  10. Ремонт спортивної зали на четвертому поверсі.
  11. Ремонт санвузлів старшої школи в кількості 8 штук.
  12. Ремонт підлоги в кабінетах старшої школи.
  13. Ремонт і заміна декоративно-функціональних елементів в атріумі школи.
  14. Ревізія обладнання ігрових майданчиків.
  15. Встановлення сонцезахисних жалюзі на нові вікна.

Також пропонується складати орієнтовний план роботи батьківського комітету школи та залучати батьків до проведення рейдів перевірок санітарного стану школи, шкільної їдальні, перевірки виконання учнями Правил школи щодо дотримання естетичних норм, запізнень, шкільної форми, правил користування мобільними телефонами і т.і.

Шановні батьки! Висловлюємо Вам щиру подяку за важливу і суттєву допомогу та підтримку у створенні безпечних, належних санітарно-гігієнічних та приємних умов для навчання наших з Вами дітей!