Останній дзвоник

Останній дзвоник – хвилююча та незабутня подія для кожного одинадцятикласника.

Останні хвилини на лінійці – і випускників чекає зовсім нове, незнайоме життя. Для всіх цей день був і веселим, і сумним, і в якомусь сенсі переломним.

Директор школи Світлана Леонтіївна Гаєва привітала випускників, які відсьогодні стануть на стежку дорослого життя, а "першачкам" побажала гарного відпочинку і наснаги у наступному навчальному році. Також директорка нагородила учнів грамотами та подарунками за перемоги в олімпіадах і активну участь в позашкільних заходах.

Після цього схвильовані випускники закружляли у вальсі. І ось настала найочікуваніша мить - пролунав останній дзвоник.

Варто зауважити, що цьогоріч у нашій школі відмовились від традиції запускати у небо гелієві кульки, аби не шкодити довкіллю.