КВІТНЕВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МОЯ УЛЮБЛЕНА 78 ШКОЛА» - 2017

Щороку навесні вся шкільна родина відзначає День народження рідного навчального закладу. Цього року школі №78 виповнилось 79 років!

Зазвичай святковий тиждень проводиться згідно з ретельно продуманим планом. Вітальні плакати та стінгазети в атріумі школи є ніби декорацією до святкування. Цього року, окрім традиційних благодійного ярмарку, дня екскурсій та великого концерту, було проведено цікаві конкурси, флешмоби та квести.

18 квітня пройшов благодійний ярмарок. У середу, 19 квітня, був день екскурсій, який був, мабуть, найочікуванішим! Усі класи зі своїми класними керівниками і батьками обирали маршрут екскурсії. Хтось відвідав музеї Києва, деякі класи побували на виставках, інші – мали подорожі до цікавих історичних і культурних місць за межами Києва. Усі школярі завжди готові до нових мандрівок!

І який же фестиваль без концерту! Зазвичай гала-концерт – подія у шкільному житті. Учні, вчителі, батьки, випускники школи приходять на велике родинне свято. Кожен рік відкриває нові таланти як серед молодших школярів, так і серед старшокласників. У концерті виступили юні таланти, які продемонстрували гру на саксофоні, солісти – співаки, були яскраві танцювальні та віртуозні фортепіанні номери. Настрій у всіх глядачів був чудовий!