ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ В ІНТЕРНЕТІ

Щороку у світі відзначається День безпечного Інтернету. І дітям, і дорослим слід дотримуватись ряду правил і рекомендацій при використанні мережі.

Основні правила для дітей для безпечного користування Інтернетом:

Не давайте ніяку особисту інформацію (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків) без згоди батьків.

При отриманні інформації, яка примусить почуватися некомфортно, потрібно розповісти  батькам або вчителю.

Ніколи не погоджуватись зустрітися з тим, з ким познайомився/познайомилася в Інтернеті, без попередньої згоди батьків.

Ніколи не висилати свої фото людині, з якою познайомився/познайомилася через Інтернет, не порадившись з батьками.

Не відповідати на листи чи прохання, які викликають почуття дискомфорту або сорому.

Разом з батьками потрібно встановити правила роботи в Інтернеті: час роботи в Інтернеті та сайти, які можна відвідувати.

Якщо ви або ваші друзі зіткнулися з загрозливою ситуацією в Інтернеті, то для отримання інформаційних, психологічних, правових консультацій ви можете безкоштовно звернутися на Національну дитячу «гарячу лінію» за номерами 0 800 500 225 або 772 (безкоштовно) в межах України (з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 20.00, у суботу – з 10.00 до 16.00)