СИДОРЧУК, БУЩАН і БУРДА нагородили переможців дитячого турніру

15.12.2017 відбулась цікава подія в нашій школі I-III ступенів № 78.

В рамках програми спільних заходів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» і Національної поліції України по організації і проведенню фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей в цьому навчальному закладі відбувся дитячий турнір - Кубок з футзалу.

Футболісти «Динамо» були запрошені в якості почесних гостей для нагородження переможців та призерів турніру.Великий ажіотаж викликав приїзд футболістів основного складу «Динамо» Сергія Сидорчука, Георгія Бущана і Микити Бурди. Діти були в захваті, побачивши своїх кумирів так близько і охоче скористалися можливістю поспілкуватися з ними і висловити свої емоції. «Дивись, це ж Сидорчук!», «Мені дав автограф Бурда», «Я сфотографувався з Бущаном», - раз у раз звучало то тут, то там.

Учні школи І-ІІІ ступенів №78, які, в результаті, стали переможцями турніру, в змаганнях взяли участь футбольні команди школи-інтернату № 23 та школи I-III ступенів № 36 імені С.П. Королева.

Під час церемонії нагородження футболісти вручили дітям дипломи, кубки, а також спеціальні подарунки і сувеніри від ФК «Динамо» Київ. Але безцінною нагородою, безумовно, були привітальні слова від динамівців, побажання успіхів у спорті та поздоровлення з новорічними святами.

Проведення цього фізкультурно-оздоровчого, спортивного і профілактичного заходу направлено на пропаганду серед дітей здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою, створення мотивації на майбутнє для серйозного захоплення футболом і спортом взагалі

Крім того, це хороший спосіб запобігання вчиненню правопорушень дітьми та відносно них, протидія насильству і жорстокості. Після урочистої частини всі зібралися для спільного фото на пам'ять. Велике задоволення від зустрічі отримали і організатори, і юні спортсмени, і футболісти нашого клубу.