Учитель року - 2018

Цього року серед учителів проводяться фахові конкурси «Учитель року». Цьогоріч у районному етапі конкурсу серед учителів української мови та літератури наш навчальний заклад представляла Тетяна Вікторівна Короід.

Взяти участь у конкурсі "Учитель року - 2018" - відповідальність чимала. Відповідальність за прийняте рішення, по-перше, перед собою, по-друге, перед іншими людьми. Цей конкурс - то  перевірка знань, змога проявити свої здібності та перейняти досвід інших, своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя. Упевнена, тут немає переможених - всі здобувають нові знання, досвід, мудрість.  Участь у конкурсі "Учитель року - 2018" навчила мене багато чого. Найголовніше -- усвідомлення того, що постійне вдосконалення є сходинкою до співпраці та взаєморозуміння. Мої враження? Клас! Сподобалося. Однозначно! Сподобалося все: діти, друзі-конкурсанти, урок, контрольна робота. Усе було чудово. Чесно, я не боялася давати  урок у незнайомому класі, може, досвід або настрій, не знаю, і діти віддячили мені своїм "дякуємо", "приходьте до нас ще"  та  "сподобався  неординарний підхід". Звичайно, то перемога  Досвіду, Знань, Компетентності.  Знаю: попереду багато нових і цікавих викликів. Дякую школярам, дякую колегам, журі Печерського району м. Києва! Миру всім, терпіння, здоров'я і творчих успіхів!

Т.В. Короід