80 років - славний ювілей школи І-ІІІ ступенів №78

20 квітня 2018 року в школі І-ІІІ ступенів №78 відбулось урочисте святкування з нагоди 80-річниці з дня заснування закладу.

Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук, перший заступник голови Печерської райдержадміністрації Дмитро Загуменний, начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей, екс-прем'єр-міністр України  Валерій Пустовойтенко,  начальник відділу загальної середньої освіти та інклюзивного навчання Департаменту освіти, науки, молоді та спорту КМДА Олена Батечко, начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра, голова Печерської районної у місті Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Баклан,  а також колишні працівники,  які протягом багатьох років вкладали свою душу у навчання та виховання дітей та випускники школи. Щирих привітань, подарунків та побажань було дуже багато.

У переспіві вітальних промов теплі слова побажання та подяку всім вчителям і працівникам шкільного закладу, ветеранам педагогічної справи, батькам, партнерам та меценатам висловила директор навчального закладу Світлана Гаєва.

Різноманітна та цікава концертна програма з виступами юних талантів навчального закладу, які змінювалися виступами випускників минулих років та презентацією історії школи. Незабутнім початком свята став «Вальс поколінь» і святковим тортом школа проводжала своїх гостей.  Глядачі нагородили юних артистів бурхливими оплесками за талановиті виступи.

Також присутні мали можливість відвідати музей історії школи та прогулятися коридорами святково прикрашеного навчального закладу і переглянути виставку інсталяцію виконану талановитими учнями.