Вибори Голови учнівського самоврядування школи

25   жовтні 2018 року відбулися вибори Голови ЗОМу. За результатами голосування перемогу здобула учениця 8-Б класу Агнія Розумна. ВІТАЄМО!

У перегонах брали участь Козаченко Микола (8 клас) та Розумна Агнія (8 клас).

На основі кращих шкільних традицій кандидати розробили програму своїх планів та дій на посаді очільника ЗОМу.

Тиждень передвиборної агітації завершився Загальношкільною учнівською Конференцією, де пройшла презентація, дебати і голосування учнів 5-11 класів. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом стала Розумна Агнія.

Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін в нашій школі та активної роботи учнівського самоврядування.