Психологічні рекомендації батькам першокласника

Ваша дитина легше адаптується до шкільного життя, якщо ви будете:

1.  Признавати її право на помилку. Пояснювати їй, що коли навчаєшся чомусь новому, помилки та невдачі неминучі. Хто не вчиться, той не помиляється.
  2. Постійно показувати дитині, що впевнені в ній. Нехай дитина відчує, що ви розумієте її труднощі та обов’язково допоможете їй справитись з ними.
  3. Навчити дитину розраховувати свої сили. Не давайте їй дуже довго займатись і в той же час зробіть так, щоб дитина з самого початку звикла відводити домашньому завданню достатньо часу.
  4. Забезпечити дитині спокійний та звичайний ритм життя.
  5. Не вимагайте, щоб син чи донька були відмінниками або щоб вчителька постійно їх хвалила.

Будьте послідовними, наполегливими та добрими і тоді школа для вашої дитини буде другою домівкою, де будуть лунати веселий гомін та сміх.