Оздоровлення дітей Печерського району

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації проводить набір дітей від 7 до 17 років  пільгових категорій на літнє оздоровлення та дітей від 8 до 16 років  на оздоровлення з навчанням в ДП „УДЦ „Молода гвардія” (м. Одеса), ДПУ «МДЦ «Артек» (Пуща-Водиця).

Розподіл путівок здійснюється Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Діти міста Києва направляються на оздоровлення відповідно до Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.05.2016 № 465.

До пільгових категорій відносяться та мають право на безкоштовне отримання путівки:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;

діти з малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

діти з багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством);

діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха,  техногенних аварій, катастроф;

діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту.

Більш детальна інформація щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за посиланням:

Для оформлення документів на оздоровлення звертатися до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Омеляновича-Павленка, 15, каб. 224;

телефони: 280-21-58, 280-62-11.