Андріївські вечорниці

В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (13 грудня) був одним з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями».
Андріївські вечорниці — одна з найцікавіших традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. За українським звичаєм, ввечері 12 грудня молодь збиралася на вечорниці, влаштовуючи на них усілякі дійства — ворожіння, забави і співи.

Цього року Андріївські вечорниці пройшли і у нашій школі. Чудову інсценізацію традиційного святкування запропонували учні 7-А класу зі своїм класним керівником Олександрою Богданівною Грицишин. Глядачі поринули в атмосферу чарівного свята і дізналися чимало цікавого про звичаї наших предків.