До випускників 2020 року

Любі випускники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вручення вам свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

Шкільні роки для вас минули. Ми робили все якнайкраще, щоб невгамовні малюки, якими ви одинадцять років тому прийшли в класи, стали освіченими впевненими, самостійними молодими людьми. Перед вами – безліч можливостей. Будьте розважливими й мудрими, щоб обирати саме те, що потрібно вам для подальшого розвитку.

Нехай нові сторінки вашого життя сповнюються неймовірними звершеннями і досягненнями.
Переконана, що шкільні роки назавжди залишаться яскравою віхою вашого зростання. Шануйте й бережіть своїх батьків, цінуйте справжніх друзів, будьте щирими й відкритими. Знайте, що в школі про вас пам’ятатимуть і завжди будуть раді зустрічі.
У добру путь, випускники 2020 року!
З повагою,
директор Світлана ГАЄВА