Квітневий фестиваль “Моя улюблена 78 школа”

Квітневий фестиваль “Моя улюблена 78 школа” проходив з 15 по19 квітня 2019 року.

Було чимало різноманітних заходів. Про благодійний ярмарок Ви можете прочитати у попередній статті.

У вівторок, 16 квітня, відбувся день екскурсій і подорожей. Незважаючи на примхи погоди, школярі відвідали чимало цікавих місць і насолодилися спілкуванням з однокласниками. Упродовж середи та четверга пройшли квести для команд 5-8 класів, які організували учні 9-Б та 9-В класів.

Вийшло пізнавально весело і цікаво. За умовою квесту, класам необхідно було відпости на запитання вікторини, виконати колаж або плакат і пройти фотоконкурс. Усі класи прекрасно впоралися з завданнями!

В останній день тижня в атріумі учні початкової школи представили свої талановиті класи. Були малюнки, аплікації, чудові колажі з фотографій школярів під час їх виступів на різноманітних змаганнях, конкурсах, фестивалях. Пишаємось нашими переможцями! Шкільне свято завершилося. Залишились чудові емоції,враження. Наступний фестиваль – за рік.