Останній дзвоник 2021-2022 навчального року

Вітаємо, друзі!

31 травня завершується навчальний рік. Були плани, задуми, мрії. Ми натхненно почали навчатися у школі, іноді доводилось і онлайн. Та початок повномасштабної російської війни змусив нас призвичаїтись до значно складніших умов. Проте ми продовжили навчання! Уже з різних куточків України й усього світу. Дехто вчився одночасно у двох школах. Але велика шкільна родина учнів, їх батьків і вчителів 78 школи міста Києва,  попри перепони, лишається згуртованою й сильною.

Підбиваючи підсумки навчального року, можемо привітати всіх, хто старанно вчився й показав високі результати. Звичайно, особливо вітаємо наших випускників. Бажаємо вам усвідомлено обрати свій шлях у житті. Переконані, що набуті знання й навички допоможуть вам у подальшому навчанні у вишах і згодом – успішній побудові професійної кар`єри. А ще бажаємо вам щастя, миру, чудових друзів!

Гарних усім канікул! Віримо в перемогу України! До зустрічі!

На офіційному каналі школи в фейсбуці можна переглянути відео: