Проїзні документи для учнів шкіл міста Києва

Шановні батьки!

03 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання XI сесії VІІІ скликання Київської міської ради, на якому серед інших питань в порядку денному був пункт №6 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №461/6512 «Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки (від 16.03.2020 № 08/231-645/ПР) – Про виділення бюджету на друк електронних учнівських квитків для учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва в повному обсязі».

Оскільки рішення про виділення коштів не було підтримано, друк учнівських квитків, що були попередньо  замовлені,  тимчасово не здійснюватиметься. При цьому послуга замовлення електронного учнівського квитка на Веб-порталі надання електронних послуг https://my.kyivcity.gov.ua/ тимчасово відключена до вирішення питання з наданням фінансування.

Разом з тим, звертаємо Вашу увагу, що учні можуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка.

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26 червня 2020 року № 931 «Про внесення змін до порядку введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності» передбачено використання учнями київських шкіл учнівських квитків старого зразка до моменту видачі учнівських квитків нового зразка.