Радіємо досягненням наших учнів і випускників

Надзвичайно приємно дізнаватися про успіхи наших нинішніх учнів і випускників. Чудово, що, окрім уроків, хлопці й дівчата знаходять час для улюбленої справи. Вітаємо учня 8-В класу Руденка Іллю з призовим місцем у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі, де він представив проєкт “Захисний пристрій на військовий шолом”. Вітаємо Іллю й бажаємо розвивати свою творчість і створювати нові корисні проєкти!

Надзвичайно радіємо, що Вероніка Джума, випускниця 2021 року, яка вивчає екологію в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, отримала грант на навчання в одному з провідних європейських вишів – університеті м. Глазго (Шотландія). Переконані, що здобуті знання й досвід сприятимуть у становленні молодої екологині, адже ця галузь нині є надзвичайно актуальною для світу.