Школа 78

Звіт батьківського комітету школи І-ІІІ ст. № 78 м. Києва за 2015-2016 навчальний рік

Шановні батьки!

Висловлюємо Вам щиру подяку за важливу і суттєву допомогу та підтримку батьківського комітету школи задля створення безпечних, належних санітарно-гігієнічних та сприятливих умов навчання наших з Вами дітей!

Робота батьківського комітету школи в 2015-2016 навчальному році планувалась разом з батьківськими комітетами класів, адміністрацією школи, радою учнівського самоврядування і була спрямована на покращення умов навчання учнів, праці педагогів, зміцнення матеріальної бази нашої школи, а також забезпечення умов праці технічного персоналу школи.

З цією метою в 2015-2016 навчальному році:

 • Задля забезпечення належного рівня навчальної, методичної та виховної роботи в школі придбано дидактичні матеріали, періодична методична література, зошити з друкованою основою та збірники з навчальних предметів для перших класів нашої школи, підручники до шкільної бібліотеки, канцелярські товари. Видавалась шкільна газета «ЗОМ-пресс». За традицією школи для випускників було замовлено гравіювання медалей, найкращим учням вручено нагороди, відзначено кращі класи паралелі, для чого були закуплені торти, подарунки, іграшки, бланки грамот і медалі. Було виготовлено учнівські квітки та шкільну символіку. Надано інформацію на сайті Education.ua. Для належного проведення уроків фізичної культури було закуплено спортивний інвентар.
 • На виконання і дотримання санітарних норм чинного законодавства України для належного рівня утримання школи було придбано хімічні реактиви для перевірки води в басейні, дезінфекції і обеззаражування води, миючі засоби і дезрозчини, рідке мило і туалетний папір. Крім того, проведено санацію та дезінсекцію приміщень школи двічі за літні канікули. Також укомплектовано щити протипожежної безпеки.
 • Для підтримання навчального процесу було придбано, змонтовано і введено в експлуатацію два нових інтерактивних комплекси, три комп’ютери, один принтер, три монітори, проведено обстеження і ремонт периферійного комп’ютерного обладнання школи, здійснено обслуговування електронної техніки, отримано інтернет-послуги, здійснено ремонт комп’ютерної системи спостереження з заміною накопичувачів інформації, проведено технічний огляд та постійно здійснювалось технічне обслуговування електрогодинникової станції для подачі дзвінків.
 • Для створення безпечних умов навчання учнів батьківський комітет продовжив договір з охоронною фірмою, згідно якого в приміщенні школи цілодобово, включаючи святкові і вихідні дні, працює два охоронця, ведеться цілодобове відеоспостереження та постійно функціонує кнопка тривоги по виклику воєнізованої групи захисту.
 • Виконано ремонт спортивної зали на ІІІ поверсі школи, в якій постійно проходять не тільки уроки фізичної культури, а й спортивні змагання та заходи загальношкільного, районного та міського рівня. Здійснено полагодження покрівлі в місцях протікання та тріщин фасаду. Зроблено поточний ремонт класів та коридорів школи на другому і четвертому поверсі старшої школи, на другому, четвертому і п’ятому поверсі молодшої школи та на сходах крила молодшої школи з першого до п’ятого поверху. Також зроблено ремонт стін з керамічною плиткою в приміщенні басейна, в кімнаті мийки в їдальні та санвузлах молодшої школи, оскільки в даних приміщеннях стара керамічна плитка в деяких місцях становила загрозу обвалення. Проведено ремонтні роботи в залі сухого плавання. Для забезпечення безпеки дітей виконано ремонт дитячого майданчика на території школи з заміною ігрового обладнання.
 • Для виконання ремонтних робіт було придбано: фарбу водоемульсійну інтер’єрну «Ренілюкс Ліно», виробництва Великобританія, зносостійку (перший клас вологого стирання), екологічно чисту, що відповідає нормам і держстандартам України та ЄвроСоюзу (менше 1 г/л летючих речовин), герметик акріловий, пістолет для використання герметика, піна будівельна, леза до ножа по гіпсокартону, папір наждачний, стрічку-сітку, валіки малярні, ручки до валіків, пензлі малярні, стрічку малярну, фарбу білу для радіаторів опалення, шпаклівку, штукатурку, макловиці, плінтуса з натуральної деревини, цвяхи будівельні, шайби, болти, стяжку, клей, плівку захисну, прожектори освітлювальні, електричні вимикачі, розетки та кабелі, а також керамічну плитку, що відповідає стандартам якості і має право використовуватись в дитячих установах, виготовлену в Україні (тим самим ми підтримали нашого вітчизняного виробника), кутки декоративні, кольорову затірку швів. Також була проведена ревізія сантехнічного обладнання, замінені застарілі шланги, крани, зливні системи. В два санвузла школи було встановлено нові сантехнічні кабінки.
 • Крім того в приміщенні басейна школи було проведено ґрунтовні роботи по знищенню грибкових утворень, що виникають через високу вологість. Остання призвела до повної непридатності дверей з ДСП, що були замінено на металопластикові сучасного виробництва. Також на першому поверсі школи було замінено двері, що були пошкоджені і зіпсовані.
 • З метою економії батьківських коштів, для полагодження поламаних парт і стільців було придбано болти, шайби, гумові башмаки та заглушки, фарбу, пензлі. Проте, в зв’язку з тим, що деякі учнівські стільці та парти вже не підлягали ремонту, а також для здорової посади учнів було закуплено нових 16 столів антисколіозних та 32 стільці учнівські, а також 18 столів учнівських 6 росту і 36 стільців учнівських 6 росту, що відповідають санітарним та педагогічним нормам Міністерства освіти України.
 • В школі постійно надається учням медичне обслуговування, для чого медичні кабінети було укомплектовано ліками та засобами першої допомоги. Малозабезпеченим працівникам, а саме молодим спеціалістам і технічним працівникам школи, було придбано проїзні квітки.
 • На підтримку чистоти повітря в приміщенні школи щомісячно здійснюється поточне технічне обслуговування систем припливно-витяжної вентиляції, оскільки приміщення школи має велику кількість місць, де немає притоку свіжого повітря.
 • Задля естетичного виховання наших учнів постійно і відповідно обслуговуються акваріуми з живими рибками, що встановлено при вході. А також в школі здійснюється щоденне вологе прибирання, догляд за подвір’ям (особливо в зимовий період з чисткою снігу і посипанням доріжок), постійно поливаються, доглядаються і оновлюються зелені насадження на території школи.

Більшість зазначених витрат є поточними, навіть традиційними, що здійснюються щомісячно із року в рік.

У травні 2016 року було проведено аудиторську перевірку обліку та використання коштів фінансовою комісією батьківського комітету школи. Згідно результатів перевірки кошти батьків використовуються за цільовим призначенням, порушень і зловживань не виявлено. Кожен з батьків може ознайомитись з оригіналами документів, що підтверджують витрати.

Фінансово-господарська діяльність батьківського комітету школи здійснюється відповідно з освітньою програмою на навчальний рік, враховуючи нагальні потреби, і складається з надходжень благодійних внесків.

В поточному навчальному році планується:

– повністю замінити комп’ютерне оснащення кабінетів інформатики в зв’язку з застарілістю обладнання;

– забезпечити системою відео спостереження так звані «мертві зони» та заключити договір із фірмою, що має специфікацію і необхідні дозволи, на обслуговування системи відео-спостереження;

– зробити ремонт підлоги в залі хореографії;

– зробити ремонт спортивної зали на четвертому поверсі;

– зробити ремонт туалетів в крилі молодшої школи;

– здійснювати поточний догляд і ремонт навчальних кабінетів, коридорів та інших приміщень школи;

– вживати всіх необхідних заходів для підтримання безпечних, санітарно-екологічних та прихильних умов навчання і буття наших з Вами діточок в школі.

Шановні батьки!

Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи. Сподіваємося, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальніших проблем і питань. Адже наші діти – це майбутній цвіт нації, і ми зробимо все можливе, щоб вони і надалі навчалися в найкращій школі – школі № 78 !!!